تبلیغات
اطلاعات، خبر ، آگاهی - و ناگهان استاندار ، سیاست مدار می شود

و ناگهان استاندار ، سیاست مدار می شود

 

نوع مطلب :سیاسی ،

نوشته شده توسط:لیلا آقاجانی

گزارشی از مواضع صریح و بی پرده ی «احمد علیرضا بیگی»؛

و ناگهان استاندار،  «سیاست مدار» می شود

مردم استان آذربایجان شرقی تا چندی پیش «احمد علیرضا بیگی» را بیشتر به عنوان مدیری موفق و کارآزموده می شناختند. مدیری که روز کاریش با طلوع صبح آغاز و تا پاسی از شب اغلب طول می کشد.  استانداری که اغلب مسوولین محلی در همراهی با او کم می آورند و گاه در سخنرانی ها مورد عتاب وی قرار می گیرند. اما اینک دو سه هفته ای است که استاندار سیمای متفاوتری از خود را نیز پشت تریبون ها نمایان می کند، خبرنگاران این روزها تا علیرضا بیگی سخن می گوید منتظرند تا اظهارات صریح و بی پرده ی او در خصوص وقایع سیاسی پس از انتخابات کشور و عملکرد برخی از سیاست مردان را گزارش دهند. برای استاندار هم تفاوتی ندارد چه در صحن شورای اداری استان و چه در جمع روستائیان از خواصی که به گمان او کج راهه رفته اند و یا عملکردی ناصواب داشته اند، انتقاد می کند.

آخرین موضع گیری استاندار آذربایجان شرقی در این خصوص در جمع مردم روستای «آلمالو» از توابع شهرستان عجبشیر بوده است.

علیرضا بیگی گفته است: عدهای تصور میكردند كه انقلاب ملك شخصی آنان است و مدیریت باید در دایره نزدیكان آنها محدود شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، احمد علیرضابیگی افزوده است: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی، روحیه استكبارستیزی و استقلالخواهی ملت ایران بود و مردم با همین روحیه تمام سختیها و مشقتها را در راه تحقق آرمانهای این انقلاب تحمل كردند.
وی با بیان اینكه عملكرد انقلاب اسلامی در زمینه طرحهای عمرانی به هیچوجه قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست خاطرنشان كرده است: صدور انقلاب اسلامی تنها با ارائه یك كارنامه درخشان ممكن بود كه به فضل خدا این اتفاق افتاده است.
بیگی با اشاره به تحولات كشورهای اسلامی منطقه گفته  است: سرانجام كسانی كه به ملت خود خیانت كرده و ارزشهای دینی را زیر پا گذاشتهاند چیزی جز نابودی نخواهد بود و تمام حاكمان مستبد باید از سرنوشت حكام مصر و تونس عبرت بگیرند.
او اضافه كرده است: پیروزی انقلاب اسلامی محصول ریشه اسلامی آن بود در حالیكه نهضتهای بسیاری به خاطر اینكه فارغ از ارزشهای دینی شكل گرفتند دوام نیافتند.
بیگی گفته است: حوادث امروز منطقه نشأت گرفته از انقلاب اسلامی است در حالیكه دشمنان میخواهند ریشه اسلامی این حوادث را انكار كنند.
استاندار آذربایجان شرقی یادآور شده است: در اوایل انقلاب عدهای به دنبال این بودند كه پسوند اسلام را از حكومت ایران بردارند غافل از اینكه مردم به خاطر اسلام و دیانت انقلاب كردند و امام راحل هم با تیزبینی خود این توطئه را خنثی كردند
وی تاكید كرد: امروز باید تلاش ما این باشد كه آنچه را شایسته انقلاب است محقق كنیم و نشان دهیم كه نظام اسلامی كارآمدی اداره كشور را دارد.
بیگی گفته است: پیشرفتهای علمی كشور در طول 32 سال بعد از انقلاب حسادت دشمنان را برانگیخته و آنها را به اعمال انواع توطئهها واداشته است.
وی اضافه كرده است: دشمنان انقلاب، علم و فناوری را به ابزاری برای اعمال قدرت تبدیل كرده بودند اما جمهوری اسلامی توانست انحصار این علوم را از دست نظام سلطه خارج كند و دشمنی آنها هم به همین خاطر است.
بیگی خاطرنشان كرده است: دشمن تلاش میكند كه جمهوری اسلامی را در انزوا قرار دهد اما گرایش ملتهای منطقه به گفتمان انقلاب و استقبال آنها از مسئولان جمهوری اسلامی نشان داد كه ایران هرگز منزوی نخواهد شد.
وی تصریح كرده است: برنامه دولت احمدینژاد بازگشت به گفتمان انقلاب اسلامی است و از همین رو مورد اقبال مردم قرار گرفته است.
استاندار آذربایجان شرقی گفته است: عدهای تصور میكردند كه انقلاب ملك شخصی آنان است و مدیریت باید در دایره نزدیكان آنها محدود شود اما احمدینژاد این دایره را شكست و فرهنگ جدیدی از مدیریت را حاكم كرد. مشی مدیریتی دولت احمدینژاد ارتباط رو در رو با مردم است و این رویكرد در سفرهای استانی دولت و استقبال پرشور مردم از رئیس جمهور در این سفرها قابل مشاهده است. رئیس جمهور تاكید دارد كه مسئولان به جای نشستن در اتاقهای خود باید شخصاً در شهرها و روستاها حضور پیدا كرده و مشكلات مردم را از نزدیك لمس كنند.
منبع : هفته نامه نسیم قره داغ
همه دیوانه خطابم می کنند یکشنبه 9 مهر 1391
کوتاهی دولت در قبال تعهدات خود به صنایع جمعه 30 تیر 1391
بی مهری های صندوق مهر با کار آفذینان زن استان یکشنبه 25 تیر 1391
خداحافظی یک هفته ای مطبوعات از کیوسک های تبریز یکشنبه 31 اردیبهشت 1391
اتوبوس حامل هنرمندان و خبرنگاران تبریز دچار سانحه شد دوشنبه 18 اردیبهشت 1391
متین کودکی که نامش جهانی شد سه شنبه 5 اردیبهشت 1391
ما هم حق زندگی داریم یکشنبه 3 اردیبهشت 1391
گزارشی از نیم میلیون حاشیه نشین در تبریز سه شنبه 29 فروردین 1391
سالمندان تبریز برای دریافت کارت منزلت ثبت نام کنند دوشنبه 21 فروردین 1391
جزئیات مرگ مشکوک نخبه علمی در خانه اش دوشنبه 21 فروردین 1391
فراهم شدن امکان پرداخت غیر حضوری قبوض آب با تلفن 1808 دوشنبه 21 فروردین 1391
با زبان مردم حرف می زنیم شنبه 12 فروردین 1391
نوروز غنی و فقیر نمی شناسد شنبه 27 اسفند 1390
ترجیح می دهم جوانان کاندیدا شوند پنجشنبه 27 بهمن 1390
لیست قطعی جبهه متحد اصول گرایان آذربایجان شرقی در تبریز و 7 شهرستان آذربایجان شرقی سه شنبه 25 بهمن 1390
لیست آخرین پستها