تبلیغات
اطلاعات، خبر ، آگاهی - بی محلی به مردم دلیل ناراحتی ام بود !

بی محلی به مردم دلیل ناراحتی ام بود !

 

نوشته شده توسط:لیلا آقاجانی

نماینده سراب در توجیه برخورد نامناسب با رئیس دانشگاه

 
 

بی‌محلی به مردم دلیل ناراحتی ام بود!

 
  نصر نیوز: به‎دنبال برخورد فیزیکی نماینده مردم سراب با سرپرست دانشگاه علوم پزشكی تبریز این نماینده توضیحاتی در خصوص این اقدام به خبرگزاری فارس ارائه كرد.
به گزارش نصر به نقل از فارس، مجید نصیرپور امروز در گفت‌وگویی بی‌تدبیری و عدم برنامه‌ریزی مناسب در خصوص سفر وزیر بهداشت از سوی سرپرست دانشگاه علوم پزشكی تبریز را عامل اصلی ناراحتی مردم حوزه انتخابیه خود دانست.
وی افزود: براساس توافقی كه از قبل از صورت گرفته بود قرار بود وزیر بهداشت از موقعیت درمانی چند شهر شهرستان سراب بازدید به عمل آورده و از نزدیك با مشاهده وضعیت نامناسب درمان دستور پیگیری‌های لازم از سوی ایشان صادر شود.
وی در ادامه انتظار پنج‎ساعته مردم دوزدوزان و شهرهای دیگر شهرستان برای ملاقات وزیر و به هم خوردن این سفر را علت عصبانیت خود ضمن توهین به مردم ارزیابی كرد.
نصیرپور گفت: جای تأسف است كه برنامه‌ریزی با سفر وزیر بهداشت طوری انجام شده كه در یك سفر 10ساعته پنج شهر با فاصله قابل توجه از هم برای بازدید گنجانده شده است كه با عجله و بدون توجه به جزئیات و اقتضائات در منطقه صورت گرفت و برنامه نیمه‎تمام رها شد.
وی افزود: آنچه بیش از همه باعث ناراحتی شد بحث بی‌محلی به مردم بود كه از ساعت سه بعد از ظهر در مهربان و دوزدوزان گردهم آمده بودند تا مشكلات درمانی خود را به گوش وزیر برسانند.
نماینده مردم سراب، ادعای تاریكی هوا و بروز مشكل برای پرواز هلی‌كوپتر حامل وزیر بهداشت را ادعایی بی‌اساس خواند و گفت: ساعت هفت بعد از ظهر با توجه به مسافت 50 كیلومتری مسیر، تا تاریكی هوا فاصله زیادی داشت و این امر به بی‌دقتی، بی‌برنامگی و توهین به نماینده مردم و مردم چیز دیگری نمی‌تواند باشد.
وی در ادامه با تاكید بر رسیدگی به این مشكل اعلام كرد: باید به طور رسمی و در حضور مردم منتظر در این شهرها از آنان عذرخواهی شود ضمن اینكه بررسی این مشكل تا رسیدن به نتیجه موضوع را دنبال خواهم كرد.
نصیرپور در زمینه مشكلات درمانی شهرستان‌های سراب نیز گفت: در مهربان درمانگاهی وجود دارد كه ساخت آن به سال 1350 برمی‌گردد كه در حال ریزش است و سرپرست دانشگاه علوم پزشكی تبریز قول نوسازی داده بود.
نصیرپور افزود: همچنین در شهر دوزدوزان مشكلات درمانی وجود دارد ضمن آنكه در مسیری قرار گرفته كه تصادفات زیادی انجام می‌شود و درمانگاهی مناسب برای ارائه خدمات به مصدومان وجود ندارد.
وی تصریح كرد: همه این مشكلات كنار دیگر مسائل باعث شد از وزیر دعوت كنم تا در استان و این شهرها حضور داشته باشد تا نوسازی و احداث مراكز درمانی در دستور كار دولت قرار گیرد اما متاسفانه بی‌دقتی تمام این زحمات را به هدر داد.
وی اظهار داشت: به نظر می‌رسد اظهار نظر اخیر استاندار آذربایجان شرقی براساس اطلاعات ناقص رسیده به ایشان بوده است كه در این خصوص حتی با بنده صحبتی صورت نگرفت.
نماینده مردم سراب گفت: كار ما احقاق حقوق مردم بوده و بهتر است اتفاق صورت گرفته سیاسی نشود.
وی تصریح كرد: رئیس دانشگاه علوم پزشكی تبریز برادر و دوست خوب بنده است كه اتفاق روی‌ داده به دلیل احقاق حقوق مردم و بهره‌گیری از سفر وزیر بهداشت و درمان بوده است.
نصیرپور از مدیران اجرایی و استاندار خواست موضوع را به دقت ارزیابی كرده و با مسببان اصلی آن برخورد كند.
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در جریان سفر وزیر بهداشت به استان آذربایجان شرقی برای افتتاح چند طرح همزمان با سالروز فتح خرمشهر، تاریكی هوا و فشردگی برنامه‌ها مانع از سفر خانم وزیر به شهر مهربان شد.
براساس این گزارش هنگام پرواز هلی‌كوپتر از منطقه دوزدوزان در حالی كه مسئولان علوم پزشكی استان و وزیر بهداشت داخل هلی‌كوپتر بودند در زمینه برنامه بعدی و اینكه در حال حاضر و با وجود نزدیك شدن به تاریكی هوا آیا امكان پرواز برای ادامه سفر به مهربان وجود دارد یا خیر، خلبان اعلام می‌كند این امر امكان ندارد و ممكن است با بروز تاریكی بیشتر هوا با مشكل پرواز رو‌به‌رو شویم و ادامه كار مشكل است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشكی تبریز هم به دلیل مساعد نبودن شرایط پرواز از هلی‌‌كوپتر پیاده شده و به طرف نماینده مردم سراب می‌رود تا از ایشان دلجویی كرده و سفر به مهربان را به وقت دیگر و مناسب ارجاع دهد كه ناگهان با سیلی آقای نماینده رو‌به‌رو می‌شود كه این امر مایه تاسف حاضران در برنامه می‌شود.
همه دیوانه خطابم می کنند یکشنبه 9 مهر 1391
کوتاهی دولت در قبال تعهدات خود به صنایع جمعه 30 تیر 1391
بی مهری های صندوق مهر با کار آفذینان زن استان یکشنبه 25 تیر 1391
خداحافظی یک هفته ای مطبوعات از کیوسک های تبریز یکشنبه 31 اردیبهشت 1391
اتوبوس حامل هنرمندان و خبرنگاران تبریز دچار سانحه شد دوشنبه 18 اردیبهشت 1391
متین کودکی که نامش جهانی شد سه شنبه 5 اردیبهشت 1391
ما هم حق زندگی داریم یکشنبه 3 اردیبهشت 1391
گزارشی از نیم میلیون حاشیه نشین در تبریز سه شنبه 29 فروردین 1391
سالمندان تبریز برای دریافت کارت منزلت ثبت نام کنند دوشنبه 21 فروردین 1391
جزئیات مرگ مشکوک نخبه علمی در خانه اش دوشنبه 21 فروردین 1391
فراهم شدن امکان پرداخت غیر حضوری قبوض آب با تلفن 1808 دوشنبه 21 فروردین 1391
با زبان مردم حرف می زنیم شنبه 12 فروردین 1391
نوروز غنی و فقیر نمی شناسد شنبه 27 اسفند 1390
ترجیح می دهم جوانان کاندیدا شوند پنجشنبه 27 بهمن 1390
لیست قطعی جبهه متحد اصول گرایان آذربایجان شرقی در تبریز و 7 شهرستان آذربایجان شرقی سه شنبه 25 بهمن 1390
لیست آخرین پستها