تبلیغات
اطلاعات، خبر ، آگاهی - افزایش 15 درصدی عوارض شهرداری عادلانه نیست

افزایش 15 درصدی عوارض شهرداری عادلانه نیست

 

نوع مطلب :اجتماعی ،

نوشته شده توسط:لیلا آقاجانی

افزایش 15 درصدی عوارض شهرداری عادلانه نیست

جعفر مدبر در نشست علنی اعضای شورای شهر استان آذربایجان شرقی ،با افزایش 15 درصدی  عوارض شهرداری مخالفت می کند  و می گوید : طبق برنامه ریزی و تصمیم گیری های گرفته شده نباید در سال 90 شاهد  افزایش عوارض شهرداری باشیم .

مدبر می افزاید: دایم تکرار می کنند که هر سازمانی باید عملکرد خود را عنوان کند ولی متاسفانه معلوم نیست این افزایش 15 درصدی چگونه و توسط چه کسی صورت گرفته است

این عضو شورای شهر افزایش 15 درصدی عوارض شهرداری را به زیان مردم می داند و خاطر نشان می کند :اعضای شورای شهر باید در این باره تصمیم گیری جدی بگیرد و در جهت امنیت و آسایش مردم گام بردارد.

شهرداری جبران خسارت کند

عابدزاده هم نماینده کمیسیون بودجه استان آذربایجان شرقی در این راستا می افزاید : بازی با واژه ها به ضرر مردم می باشد و  باید در تصویب و اجرای قانون ها مردم را مد نظر داشته باشیم .

نماینده کمیسیونت بودجه استان تصریح می کند: سال 90 نباید عوارض افزایش یابند و باید لایحه ای به کمیسون بودجه فرستاده شود تا  حداقل  همان قانون سال 89  در سال جاری اجرا شود .

عابدزاده خاطر نشان می کند :  خوشبختانه پرداخت عوارض توسط عده  کمی  از شهروندان صورت گرفته و شهرداری می تواند خسارات وارده را جبران کند و مبالغ اضافی واریز شده را به صاحبان اصلی برگرداند.

50 درصد مردم نامحرم هستند

شیری آذر عضو شورای شهر  نیز در این جلسه با افزایش 15 درصدی عوارض شهرداری مخالفت می کند و می افزاید :  تمام مسئولین جهت خدمت به مردم تلاش و کوشش می کنند اما  آمار ارایه شده توسط مسئولین شفاف نیست .

وی می گوید : شورای شهر با تصمیم گیری های جدی اجازه ندهند تا برخی مسئولین از اعتماد مردم سو استفاده کنند وهر گونه  ظلم و ستمی را علیه مردم روا دارند .

مهاجرت مردم ناشی از بیکاری است

شیری آذر خاطر نشان می کند امروز مسئولین با آمار هایی در باره بیکاری ارائه می دهند مردم را نامحرم محسوب می کنند . د رحالی که آمار دقیق بیکاری  در اختیار  شهروندان می باشد.

وی بیکاری در استان را یکی از معضلات بزرگ استان آذربایجان شرقی می داند و می گوید : با مراجعه به کانون اصلاح بازپروری ، کشف آمار دقیق معتادین در استان ، میزان فحشا و فساد گواه خوبی، برای پی بردن به میزران بیکاری در استان می باشد

عضو شورای مجلس  می افزاید مسئولین باید برای معضل بیکاری جلساتی را تشکیل دهند تا مشخص شود مهاجرت ترک ها به تهران ، اصفهان و مشهد و آذربایجان ریشه در بیکاری دارد و یا چیزی دیگری می باشد .

شیری آذر خبر از بودجه 150 میلیارد تومانی جهت بهره برداری مترو در استان آذربایجان شرقی می دهد و می گوید : باید جرائت داشته باشیم این ها حق و حقوق مردم است و باید از حق مردم دفاع کنیم و اگر نتوانیم به خوبی از حق مردم دفاع کنیم می بایست راه را برا ی کسانی باز کنیم تا آنان بهتر بتوانند حق و حقوق مردم را به خوشان برگردانند.  همه دیوانه خطابم می کنند یکشنبه 9 مهر 1391
کوتاهی دولت در قبال تعهدات خود به صنایع جمعه 30 تیر 1391
بی مهری های صندوق مهر با کار آفذینان زن استان یکشنبه 25 تیر 1391
خداحافظی یک هفته ای مطبوعات از کیوسک های تبریز یکشنبه 31 اردیبهشت 1391
اتوبوس حامل هنرمندان و خبرنگاران تبریز دچار سانحه شد دوشنبه 18 اردیبهشت 1391
متین کودکی که نامش جهانی شد سه شنبه 5 اردیبهشت 1391
ما هم حق زندگی داریم یکشنبه 3 اردیبهشت 1391
گزارشی از نیم میلیون حاشیه نشین در تبریز سه شنبه 29 فروردین 1391
سالمندان تبریز برای دریافت کارت منزلت ثبت نام کنند دوشنبه 21 فروردین 1391
جزئیات مرگ مشکوک نخبه علمی در خانه اش دوشنبه 21 فروردین 1391
فراهم شدن امکان پرداخت غیر حضوری قبوض آب با تلفن 1808 دوشنبه 21 فروردین 1391
با زبان مردم حرف می زنیم شنبه 12 فروردین 1391
نوروز غنی و فقیر نمی شناسد شنبه 27 اسفند 1390
ترجیح می دهم جوانان کاندیدا شوند پنجشنبه 27 بهمن 1390
لیست قطعی جبهه متحد اصول گرایان آذربایجان شرقی در تبریز و 7 شهرستان آذربایجان شرقی سه شنبه 25 بهمن 1390
لیست آخرین پستها